Příměstský fotbalový tábor

24. - 28. 7. 2023

Ve dnech 24. - 28. 7. 2023 se uskutečnil již 5. ročník příměstského fotbalového komunitního táboru organizovaného místním TJ Sokol Dlouhá Loučka, z.s. a MAS Moravskotřebovsko a Jevíčsko. Zájem o tábor byl jako každoročně obrovský a účastnilo se ho na 40 dětí. Mimo fotbalových tréninků, měly děti možnost vyzkoušet si svou fyzickou a psychickou připravenost v lanovém centru v Olomouci. Navštívili také fotbal golf v nedaleké Litomyšli a celý týden zakončily závěrečnou sportovní olympiádou, která je prověřila nejen po stránce fotbalové, ale také v rychlosti myšlení, koordinaci a síle. Pevně věříme, že si s námi celý týden užili a nabrali zde spoustu nových zážitků a kamarádů.

Tábor byl organizován za podpory Evropské unie, konkrétně z programu ,,Zaměstnanost plus´´.

Všem zúčastněným dětem moc děkujeme